Een belangrijk onderdeel van een goedlopende webshop of winkel is het op voorraad houden van goederen. Zonder voorraad is een snelle levering aan klanten een stuk moeilijker. Als je producten inkoopt bij een leverancier zal dit meestal in bulk zijn. Een huis of kantoor vol dozen is niet wenselijk. Hierdoor zal je een deel op moeten slaan. Selfstorage Zuidplas biedt jou de ruimte om je zakelijke voorraad extern op te slaan.
Het opslaan van je zakelijke voorraad kan erg veel ruimte in beslag nemen. Het huren van een externe opslag langs de snelweg is hier een oplossing voor. Heb je een webshop of verkoop spullen op de markt? Of koop je voorraad op? Zowel voor kleinere als grotere bedrijven heeft Selfstorage Zuidplas een geschikte opslagruimte.
Wanneer je een grote actie wil opzetten heb je meer opslagruimte nodig. Of bijvoorbeeld rond de feestdagen of zomervakantie, vaak heb je dan te maken met verkooppieken.
Voorbeeld: Je verkoopt zonnebrand, je slaat extra voorraad in voor de zomervakantie. Je huurt 20m2, na twee maanden loopt je actie af en heb je ook niet zo’n grote ruimte meer nodig. Wat nu, je zit met die grote ruimte…
Met opslagruimte heb je altijd genoeg voorraad om je verkoop te optimaliseren. Bij Selfstorage Zuidplas pas je de ruimte eenvoudig aan (mits deze beschikbaar is). Dat onze opslag in de buurt van Zuidplas zit, is hierbij een groot voordeel.
Welke oppervlakte je nodig hebt, hangt af van hoeveel voorraad je wilt opslaan. Er zijn verschillende online ruimtecalculators die in kunnen schatten hoeveel ruimte je nodig hebt. Twijfel je? Mocht je ruimte te kort komen, dan kun je (online) altijd de box aanpassen. Dit hangt wel van de beschikbaarheid af.
Dit kunt u bij ons allemaal eenvoudig online regelen! Voor boeken gaat u naar onze boekingspagina, waar u een box selecteert en uw gegevens invult. Daarna wordt alles automatisch geregeld en ontvangt u een mail met uw boekingsbevestiging. Opzeggen kunt u heel eenvoudig per mail: U stuurt een mail naar
Onderdeel van het boekproces is dat u ons machtigt om maandelijks, via Mollie, de verschuldigde huur te incasseren.
Dat is afhankelijk van onze beschikbaarheid. Kijk hiervoor op onze boekingspagina (link). U kunt vrije ruimtes per vandaag al huren en gebruiken!
Ja, u kunt de huur dagelijks opzeggen. De opzegtermijn is afhankelijk van de gekozen contractduur. Huurt u per maand dan is de opzegtermijn een maand. Huurt u voor een langere periode dan moet je een maand voordat de huurperiode verloopt opzeggen anders verleng je weer voor een zelfde periode. (een langere huurperiode geeft korting op de huurprijs).
Nee, wij verzekeren uw eigendommen niet. U dient zelf een melding te doen naar uw verzekeringsmaatschappij dat u uw goederen bij Selfstorage Zuidplas opslaat.
We hebben diverse veiligheidssystemen zoals camera's, een alarminstallatie en toegangscontrole op het gebouw. Hierdoor maken we het onbevoegden lastig om binnen te komen.
Inboedel, goederen, archief of voorraad. Het maakt niet uit hoe groot of hoe klein, zolang het geen chemische producten, bederfelijke levensmiddelen of illegale goederen betreft. Het opslaan van rijtuigen zoals een motor of quad is ook niet toegestaan.
Het gebouw is afgesloten middels een automatische schuifdeur. Zodra u een box heeft geboekt ontvangt u van ons automatisch een mail met daarin een toegangscode. Toets deze code in op het cijferkastje naast de deur en de deur gaat voor u open.
Bij de reservering betaalt u automatisch een eenmalige bijdrage aan het toegangs- en beveiligingssysteem. Uw box heeft het zelfde codeklavier als de poort en de toegangsdeur. Echter, om batterijen te sparen, slaapt het codeklavier van de deur. Door aanraking licht deze op en kunt u de toegangscode ingeven (gevolgd door een hekje).
De gangen zijn 1,5 meter breed. De deuren zijn 1,0 meter breed en 2,15 meter hoog.
De lift heeft een afmeting van l x b x h = 250 x 140 x 210 cm. De deur van de lift is 130 cm breed en 210 cm hoog.
De toiletten bevinden zich op de begane grond en zijn vrij te gebruiken.
Jazeker. Om 23.00 uur gaat het gebouw automatisch op alarm en gaat de deur dicht. U kunt dan niet meer met uw toegangscode naar binnen. Ook gaat het toegangshek op het buitenterrein op slot. 's-Ochtends om 07.00 uur gaat alles automatisch weer voor u open.
We hebben één ruime vaste parkeerplek voor een auto met aanhanger. U kunt hier het beste achteruit inrijden.
Ons terrein heeft aan de zijkant zeven normale parkeerplaatsen en aan de voorkant één grote parkeerplaats voor een auto met aanhanger. Vanaf de auto kunt u lopend en indien gewenst met onze transportkarren uw spullen richting de ingang vervoeren.
© Selfstorage Zuidplas | Algemene Voorwaarden
Gemaakt met door Schot Marketing & Communicatie